English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 صنعت گر ایتالیایی:صنعت چوب ایران در دنیا ناشناخته است
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۳ دی ۱۳۸۴
یک ایتالیایی تولیدکننده صنایع چوبی، گفت: با وجود پتانسیل‌های زیاد درصنعت چوب ایران، اما متاسفانه این صنعت در دنیا ناشناخته است.

 " سزار تولینو" شرکت‌کننده در نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، روز جمعه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ایران برای پیشبرد تکنولوژی مبلمان خود باید بیش از پیش سرمایه‌گذاری کند.

نمایشگاه بین‌المللی مبلمان، دکوراسیون، معماری داخلی، ماشین آلات ، تجهیزات و یراق آلات تولید مبلمان با شرکت حدود 278 شرکت داخلی و 98 شرکت خارجی از 20 کشور جهان در مساحت 28 هزار متر مربع با هدف توسعه صادرات و ارتقای صنعت چوب ،21 دی ماه برای 5 روز آغاز بکار کرد.

ایتالیایی شرکت‌کننده درنمایشگاه، گفت : با سرمایه‌گذاری دراین بخش، این اطمینان وجود دارد که با وجود پتانسیل‌های فراوان، آینده روشنی در انتظار تولیدکنندگان صنعت چوب ایران باشد.

تولینو درادامه عنوان کرد: تولیدکنندگان ایرانی از ماشین‌آلات فرسوده در صنعت تولید مبلمان استفاده می‌کند در حالی که این ماشین آلات هیچگاه نمی‌توانند محصول با کیفیت تولید کنند.

این تولیدکننده با اشاره به اینکه ظرفیت بازار ایران در منطقه غیر قابل انکار است، گفت:ایران با حدود 70 میلیون جمعیت و امکانات موجود می‌تواند هم برای مصارف داخلی خود و هم برای بازار کشورهای دیگر مورد توجه باشد.

تولینو با بیان اینکه دراین نمایشگاه کارخانه‌های تولیدکننده بزرگ ایران شرکت نکردند ، گفت :مسوولان برگزاری نمایشگاه با توجه به فصل سرما در ایران و تعطیلات سال نو میلادی، زمان مناسبی را برای برپایی نمایشگاه انتخاب نکردند.


منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج