English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 آرشیو اخبار
 

 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری

 

۲۶ آبان ۱۳۹۵
آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه قطعات خودرو
آغاز به کار بزرگترين نمايشگاه قطعات خودرویازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو منطقه غرب آسیا محسوب می شود،امروز با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و با مشارکت صد ها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.
 
۲۶ آبان ۱۳۹۵
آغازبه کارپنجمین نمایشگاه چاپ وبسته بندی مشهد
آغازبه کارپنجمين نمايشگاه چاپ وبسته بندي مشهدحامد ایرانی مدیر برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد در گفتگویی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران(ایپینا) در اولین روز از برگزاری این نمایشگاه از رشد 17 درصدی شرکت کنندگان در برگزاری این دوره از نمایشگاه خبر داد
 
۲۵ آبان ۱۳۹۵
مذاکره با آلمان‌ها برای گشایش خط اعتباری 12 میلیارد یورویی صنعت پتروشیمی
مذاکره با آلمان‌ها براي گشايش خط اعتباري 12 ميليارد يورويي صنعت پتروشيميمدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به زمان بر بودن گشایش خطوط اعتباری گفت:با دو شرکت بزرگ آلمانی برای گشایش خط اعتباری 12 میلیارد یورویی مذاکره کردیم.
 
۲۴ آبان ۱۳۹۵
حضور ویژه چهار کشور در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران
حضور ويژه چهار کشور در نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق ايراندبیر شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق کشور از حضور ویژه و پاویونی چهار کشور کره جنوبی، چین، ترکیه و آلمان در نمایشگاه بین المللی صنعت برق کشور خبر داد.
 
۲۲ آبان ۱۳۹۵
تقاضای اتریش برای مهمان ویژه شدن در نمایشگا کتاب تهران
تقاضاي اتريش براي مهمان ويژه شدن در نمايشگا کتاب تهرانهمزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب اتریش در شهر وین، رییس نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین از مسولان غرفه ایران تقاضای مهمان ویژه شدن این کشور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را مطرح کرد.
 
۲۲ آبان ۱۳۹۵
مروری کوتاه بر بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات؛ از ابتدا تا انتها
مروري کوتاه بر بيست و دومين نمايشگاه مطبوعات؛ از ابتدا تا انتهاآخرین روز نمایشگاه مطبوعات بیشتر میزبان کسانی بود که در روزهای کاری و مدرسه فرصت حضور در نمایشگاه را نیافتند.
 
۲۰ آبان ۱۳۹۵
برگزاری نخستین نمایشگاه کشاورزی و همایش پسته در بویین‌ زهرا
برگزاري نخستين نمايشگاه کشاورزي و همايش پسته در بويين‌ زهرانخستین نمایشگاه کشاورزی، ماشین‌آلات، نهاده‌ها، آبیاری، گل و گیاه و همایش پسته با حضور معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بویین‌زهرا و جمعی از مسؤولان در بویین‌زهرا برپا شد.
 
۱۹ آبان ۱۳۹۵
زمینه برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی در اصفهان فراهم است
زمينه براي جذب سرمايه‌گذاري خارجي در اصفهان فراهم استقانون تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی؛ قانونی مترقی و پیشرفته است که می‌تواند تضمین قابل توجه و مناسبی برای پوشش ریسک‌های سرمایه‌گذاران خارجی باشد.
 
۱۸ آبان ۱۳۹۵
هشتمین نمایشگاه هوایی ایران برگزار می‌شود
هشتمين نمايشگاه هوايي ايران برگزار مي‌شوددبیر اجرایی هشتمین نمایشگاه هوایی ایران گفت: هشتمین نمایشگاه هوایی ایران 26 آبان ماه در کیش افتتاح می‌شود و تا 29 آبان ادامه خواهد یافت.
 
۱۷ آبان ۱۳۹۵
حضور 980 شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو تهران
حضور 980 شرکت در نمايشگاه قطعات خودرو تهرانیازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو خاورمیانه محسوب می شود،امسال با حضور صد ها شرکت داخلی و خارجی،رکوردی جدید در برگزاری نمایشگاه­های بین المللی برجای گذاشت.
 
۱۶ آبان ۱۳۹۵
استقبال‌سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بورس در کیش
استقبال‌سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي از نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و بورس در کيشمدیر جذب سرمایه گذاری ، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد انزلی از استقبال سرمایه گذاران داخلی وخارجی در هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و سومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در کیش خبر داد.
 
۱۶ آبان ۱۳۹۵
استقبال‌سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بورس در کیش
استقبال‌سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي از نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و بورس در کيشمدیر جذب سرمایه گذاری ، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد انزلی از استقبال سرمایه گذاران داخلی وخارجی در هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و سومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در کیش خبر داد.
 
۱۵ آبان ۱۳۹۵
غول‌های حمل‌ونقل جهان در تهران به صف می‌شوند
غول‌هاي حمل‌ونقل جهان در تهران به صف مي‌شوندوزارت راه و شهرسازی به مناسبت هفته حمل‌ونقل نخستین نمایشگاه بین‌المللی راه‌سازی، راهداری، حمل‌ونقل و صنایع وابسته (iran trans2016) را در آخرین روزهای آذرماه امسال در تهران برگزار خواهد کرد. نمایشگاهی که با توجه به شرایط به وجود آمده در ایام پس از لغو تحریم‌ها می‌تواند برای ایران اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.
 
۱۳ آبان ۱۳۹۵
دیدار مهندس نعمت زاده و وزیر توسعه تجارت خارجی فنلاند
ديدار مهندس نعمت زاده و وزير توسعه تجارت خارجي فنلاندوزیر صنعت، معدن و تجارت با کای میخانن وزیر توسعه تجارت خارجی فنلاند و هیات تجاری همراه دیدار کرد.
 
۱۲ آبان ۱۳۹۵
دومین نمایشگاه اقوام و ملل در قزوین برگزار می‌شود
دومين نمايشگاه اقوام و ملل در قزوين برگزار مي‌شودمعاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دومین نمایشگاه اقوام و ملل در سالن نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
۱۱ آبان ۱۳۹۵
آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق از 15 آبان‌ماه
آغاز به کار شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق از 15 آبان‌ماهمعاون برق و انرژی وزیر نیرو از آغاز به‌کار شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران با حضور 350 شرکت داخلی و 295 شرکت خارجی از روز شنبه 15 آبان‌ماه خبر داد.
 
۱۱ آبان ۱۳۹۵
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کشاورزی در اصفهان برگزار می‌شود
پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت کشاورزي در اصفهان برگزار مي‌شودپانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی در تاریخ 12 تا 15 آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان در فضایی به مساحت 8 هزار و 500 مترمربع برگزار می شود.
 
۱۰ آبان ۱۳۹۵
نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تولید، تجارت آبزیان و غذاهای دریایی
نخستين نمايشگاه بين‌المللي صنعت توليد، تجارت آبزيان و غذاهاي دريايينخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تولید، تجارت آبزیان و غذاهای دریایی 16 تا 19 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
 
۰۸ آبان ۱۳۹۵
گردهمایی بزرگ صنعتگران معدن و صنایع معدنی در تهران
گردهمايي بزرگ صنعتگران معدن و صنايع معدني در تهراندوازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی،ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تهران (ایران کان مین 2016) از 15 تا 18 آبان برگزار می شود.
 
۰۵ آبان ۱۳۹۵
تبادل تجربیات بین المللی در حوزه ساختمان سازی
تبادل تجربيات بين المللي در حوزه ساختمان سازيپنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین از امروز با هدف تبادل تجربیات بین المللی در حوزه ساختمان سازی برگزار شد.
 
۰۴ آبان ۱۳۹۵
حضور مستقیم چین و روسیه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت، معدن و فلزات
حضور مستقيم چين و روسيه در نمايشگاه بين‌المللي صنعت، معدن و فلزاتمدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد از حضور مستقیم چین و روسیه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت، معدن و فلزات خبر داد.
 
۰۳ آبان ۱۳۹۵
ششم آبان؛ افتتاح همزمان دو نمایشگاه
ششم آبان؛ افتتاح همزمان دو نمايشگاهافتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و فرآورده های لبنی و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان روز ششم آبان‌ماه انجام می‌شود.
 
۰۲ آبان ۱۳۹۵
برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی البرز در کی‌یف
برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي اقتصادي البرز در کي‌يفرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی این استان در کی‌یف پایتخت اوکراین خبر داد.
 
۰۱ آبان ۱۳۹۵
تمایل انگلستان برای ورود به بازار آب و فاضلاب ایران
تمايل انگلستان براي ورود به بازار آب و فاضلاب ايرانبا باز شدن مسیر سرمایه‌گذاری شرکت پریتیش واترز انگلیس در حال ایجاد یک ارتباط نزدیکتر با حوزه صنعت و آب ایران است.
 
۰۱ آبان ۱۳۹۵
غول پتروشیمی دانمارک آماده بازگشت به ایران شد
غول پتروشيمي دانمارک آماده بازگشت به ايران شدشرکت «هالدو تاپسو» دانمارک به منظور همکاری و مشارکت در صنایع پتروشیمی ایران با محور تامین کاتالیست، دانش فنی و سرمایه گذاری در دوران پسا برجام اعلام آمادگی کرد.
 
۲۹ مهر ۱۳۹۵
برپایی نمایشگاه توانمندی‌های معدنی خراسان جنوبی
برپايي نمايشگاه توانمندي‌هاي معدني خراسان جنوبيمعاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه توانمندی‌های معدنی و صنعتی استان با 90 غرفه تا 30 مهرماه جاری برپا شده است.
 
۲۸ مهر ۱۳۹۵
آغار به‌ کار نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور ایران
آغار به‌ کار نمايشگاه کتاب فرانکفورت با حضور ايرانشصت و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت به مدت پنج روز میزبان دست‌اندرکاران صنعت نشر و علاقمندان است
 
۲۷ مهر ۱۳۹۵
نمایشگاه دام، طیور و صنایع غذائی آغاز به کار می‌کند
نمايشگاه دام، طيور و صنايع غذائي آغاز به کار مي‌کنددو نمایشگاه بزرگ دام و طیور و صنایع غذائی در محل نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد انزلی آغاز بکار می کند و در آن ده ها شرکت، کارخانه و واد تولیدی و صنعتی؛جدیدترین صنایع، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
 
۲۷ مهر ۱۳۹۵
همدان در نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست با قوت ظاهر می‌شود
همدان در نمايشگاه بين‌المللي محيط‌زيست با قوت ظاهر مي‌شودمدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان همدان اعلام کرد: همدان در نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست با قوت ظاهر می‌شود.
 
۲۶ مهر ۱۳۹۵
حضور 21 شرکت دانش‌بنیان در بزرگترین رویداد فنی و تجاری دارویی جهان
حضور 21 شرکت دانش‌بنيان در بزرگترين رويداد فني و تجاري دارويي جهانبا حمایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری، 21 نفر از مدیران شرکت‌های دارویی دانش‌بنیان از بزرگترین رویداد فنی و تجاری در حوزه دارویی جهان، نمایشگاه CPHI بازدید کردند.
 
           
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج