English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 هفدهمین کنگره بین‌المللی جامعه پزشکان متخصص داخلی برگزار می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۲ فروردین ۱۳۸۵
هفدهمین کنگره بین‌المللی جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با حضور بیش از هزار و پانصد متخصص و فوق تخصص داخلی 25 تا28 اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

دبیرخانه جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران روز سه‌شنبه با ارسال نمابری به گروه علمی ایرنا با اعلام این خبر به نقر از دکتر "ایرج خسرونیا" افزود:هدف از برگزاری این کنگره بهره مندی از جدیدترین دستاوردهای پزشکی در سطح بین‌المللی است.

رییس هیات مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران افزود: به روز رسانیدن دانش پزشکان نسبت به آخرین دستاوردهای بخشهای تحقیقاتی مجامع علمی ایران در رشته‌های مرتبط جهت معرفی این دستاوردها در سطح بین‌المللی از جمله اهداف مهم برگزاری این کنگره است.

وی با اشاره به تحقیقات علمی پزشکان مستقر در مناطق محروم کشور خاطر نشان کرد:تشویق و ترغیب پزشکانی که در شهرستانها بدون وسایل لازم به امر تحقیقات می‌پردازند از دیگر اهداف برگزاری این کنگره است که نتیجه این بررسیها در کتاب کنگره و مجله جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران به چاپ خواهد رسید.

دکتر خسرونیا گفت:در این همایش، دو کارگاه اندوسکوپی و گوارش و دو کارگاه بیماری‌های ریه که مورد نیاز همکاران متخصص داخلی است بر پا خواهد شد و جدیدترین اطلاعات مربوط به تکنیک‌های اندوسکوپی دستگاه گوارش و ریه به سمع و نظر شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

وی با اشاره به نمایشگاه جانبی این کنگره یادآور شد:نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه تجهیزات پزشکی و دارویی در حاشیه این کنگره برپا خواهد شد که پیش بینی می‌شود بیش از 50 شرکت خارجی و داخلی در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود را ارایه نمایند.

رییس هیات مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران بحث در خصوص بیماری هایی مانند آنفلوانزای مرغی،اهمیت انرژی هسته‌ای در علم پزشکی و بیماری های واگیر دار را از برنامه‌های مهم این همایش برشمرد.

هفدهمین کنگره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران 25 تا28 اردیبهشت ماه سال جاری بصورت بین‌المللی در مرکز همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج