English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 آرشیو اخبار » خارجی
 

 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری

 

۲۵ فروردین ۱۳۸۵
180 هزار تاجر خارجی در نمایشگاه صادراتی جنوب چین شرکت می‌کنند
180 هزار تاجر خارجي در نمايشگاه صادراتي جنوب چين شركت مي‌كنندنودونهمین نمایشگاه صادراتی چین به زودی با حضور 180 هزار بازرگان خارجی در شهر "گوانگ جو " گشایش می‌یابد.
 
۲۴ فروردین ۱۳۸۵
نخستین نمایشگاه اکسپو چین و "آ سه آن" گشایش یافت
نخستين نمايشگاه اكسپو چين و نخستین نمایشگاه" اکسپو " چین و کشورهای اتحادیه آسیای جنوب شرقی "آ سه آن" درشهر"نن نینگ" مرکزمنطقه خودمختار "گوانگ شی" در جنوب غرب چین گشایش یافت.
 
۲۱ فروردین ۱۳۸۵
شمار کشته‌های آتش سوزی در یک نمایشگاه در هند به 50 نفر رسید
شمار كشته‌هاي آتش سوزي در يك نمايشگاه در هند به 50 نفر رسيدتعداد کشته‌های حادثه آتش سوزی که عصر روز دوشنبه در نمایشگاه لوازم خانگی در شهر "میروت" در ایالت اوتارپرادش هند رخ داد ، به حدود 50 نفر رسید.
 
۲۱ فروردین ۱۳۸۵
نمایشگاه بین ‌المللی سنگ چین با حضور 51 کشور از جمله ایران گشایش یافت
نمايشگاه بين ‌المللي سنگ چين با حضور 51 كشور از جمله ايران گشايش يافتچهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ و فرآوری وتجهیزات سنگ چین روز دوشنبه با حضور شماری از شرکت‌های ایرانی در شهر شانگهای در شرق چین گشایش یافت.
 
۱۴ فروردین ۱۳۸۵
مبتکرین جوان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی نوآوریهای مسکو موفقیتهای چشمگیری به دست آوردند
مبتكرين جوان ايراني در نمايشگاه بين‌المللي نوآوريهاي مسكو موفقيتهاي چشمگيري به دست آوردندطرحها و نمونه‌های ابتکاری ارائه شده از سوی نمایندگان ایران در نمایشگاه نوآوریهای صنعتی "ارشمیدس -2006 " مسکو، دو مدال طلا، سه نقره و هفت دیپلم مالکیت ذهنی برای محققین ایرانی به ارمغان آورد.
 
۰۹ فروردین ۱۳۸۵
نمایشگاه بین‌المللی‌صنایع مرتبط بافعالیت‌های صلح‌آمیزهسته‌ای درچین‌گشایش‌یافت
نمايشگاه بين‌المللي‌صنايع مرتبط بافعاليت‌هاي صلح‌آميزهسته‌اي درچين‌گشايش‌يافتنمایشگاه بین‌المللی در ارتباط با فناوری‌ها و فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته- ای با مشارکت بیش از 246 شرکت در چین گشایش یافت.
 
۰۸ فروردین ۱۳۸۵
عوامل موثر در رونق صنعت گردشگری چین طی سال‌های اخیر
عوامل موثر در رونق صنعت گردشگري چين طي سال‌هاي اخيرکشور چین به لحاظ رونق روزافزون صنعت گردشگری چه در سطح داخل و چه در سطح بین‌الملل در میان 4 کشور برجسته جهان در عرصه گردشگری قرار دارد.
 
۰۸ فروردین ۱۳۸۵
نمایشگاه بین‌المللی بهداشت 2006 درقرقیزستان گشایش یافت
نمايشگاه بين‌المللي بهداشت 2006 درقرقيزستان گشايش يافتپنجمین نمایشگاه بین‌المللی بهداشت 2006 شامل انواع دارو و تجهیزات پزشکی روز سه‌شنبه در بیشکک پایتخت قرقیزستان گشایش یافت.
 
۰۷ فروردین ۱۳۸۵
صنعت گردشگری و ایجاد 6/38 میلیون موقعیت شغلی در هند
صنعت گردشگري و ايجاد 6/38 ميليون موقعيت شغلي در هندبه دنبال رونق روزافزون صنعت گردشگری در کشور هند طی سال‌های اخیر، این صنعت به اصلی‌ترین منبع درآمد ارزی و فراهم کردن موقعیت‌های شغلی جدید در این کشور مبدل شده است.
 
۰۷ فروردین ۱۳۸۵
هفتمین اجلاس و نمایشگاه زمین شناسی خاورمیانه در بحرین گشایش یافت
هفتمين اجلاس و نمايشگاه زمين شناسي خاورميانه در بحرين گشايش يافتهفتمین اجلاس و نمایشگاه زمین شناسی خاورمیانه روز دوشنبه با شرکت تعداد قابل توجهی از شرکت‌های فعال در زمینه صنعت نفت و گاز در منامه پایتخت بحرین گشایش یافت .
 
۰۵ فروردین ۱۳۸۵
غرفه ایران در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سوئد مورد استقبال قرارگرفت
غرفه ايران در نمايشگاه بين‌المللي گردشگري سوئد مورد استقبال قرارگرفتغرفه "ایران، مقصد سفر" درنمایشگاه بین‌المللی گردشگری سوئد بااستقبال کارشناسان و ایرانیان مقیم این کشور روبرو شده است.
 
۰۳ فروردین ۱۳۸۵
چین خواستار مشارکت کشورها در نمایشگاه "اکسپو" شانگهای شد
چين خواستار مشاركت كشورها در نمايشگاه ون جیابائو نخست وزیرچین خواستار مشارکت کشورها درنمایشگاه بین‌المللی "اکسپو" در شهر صنعتی و بندری "شانگهای" در شرق چین شد.
 
۰۲ فروردین ۱۳۸۵
نمایشگاه بین‌المللی جواهرآلات استانبول گشایش یافت
نمايشگاه بين‌المللي جواهرآلات استانبول گشايش يافتبیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی زیورآلات، طلا، ساعت و اشیای تزیینی با عنوان نمایشگاه جواهر آلات استانبول با شرکت بیش از 650 شرکت از 24 کشور جهان روز چهارشنبه گشایش یافت.
 
۲۵ اسفند ۱۳۸۴
حضور شرکتهای رایانه‌ای ایران در بیستمین نمایشگاه سبیت آلمان
حضور شركتهاي رايانه‌اي ايران در بيستمين نمايشگاه سبيت آلماندر بیستمین نمایشگاه ‌بین‌المللی سالانه "سبیت" آلمان 10 شرکت فعال در عرصه انفورماتیک از ایران حضور دارند و این چهارمین بار از سال 2002 میلادی است که ایران در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کند.
 
۲۵ اسفند ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی صنایع موادغذایی وکشاورزی درازبکستان گشایش یافت
نمايشگاه بين‌المللي صنايع موادغذايي وكشاورزي درازبكستان گشايش يافتششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مواد غذایی 2006 میلادی واولین نمایشگاه کشاورزی ظهرچهارشنبه در مرکز نمایشگاهی "اوزاکسپوسنتر" ازبکستان آغاز به کار کرد.
 
۲۴ اسفند ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی صنایع خودروسازی با حضور ایران در باکو گشایش یافت
نمايشگاه بين‌المللي صنايع خودروسازي با حضور ايران در باكو گشايش يافتسومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع خودروسازی جمهوری آذربایجان، روز چهارشنبه با حضور نزدیک به 40 شرکت خدماتی و ازجمله دو شرکت ایرانی در باکو گشایش یافت.
 
۲۳ اسفند ۱۳۸۴
نگاهی به جدیدترین دستاوردهای ارائه شده در سبیت
نگاهي به جديدترين دستاوردهاي ارائه شده در سبيتبیستمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات نرم‌افزاری، دیجیتالی و فناوری اطلاعات و مخابرات (سبیت) که از نوزدهم مارس آغاز شده ، محلی برای ارائه آخرین دستاوردهای فناوری‌های نوین در عرصه‌های یاد شده است.
 
۱۸ اسفند ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات با سخنان صدراعظم آلمان گشایش یافت
نمايشگاه بين‌المللي فناوري اطلاعات با سخنان صدراعظم آلمان گشايش يافت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان چهارشنبه‌شب بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات نرم‌افزاری، دیجیتالی و فناوری اطلاعات و مخابرات موسوم به "سبیت" را در شهر هانوفر این کشور افتتاح کرد.
 
۱۸ اسفند ۱۳۸۴
نمایشگاه جهانی سالانه سبیت آغاز به کار کرد
نمايشگاه جهاني سالانه سبيت آغاز به كار كردنمایشگاه جهانی "سبیت" که همه ساله به عرضه آخرین فناوری‌های نوین ارتباطی می‌پردازد ، از امروز (پنجشنبه) در هانوفر آلمان آغاز به کار کرد.
 
۱۴ اسفند ۱۳۸۴
اولین نمایشگاه نفت و انرژی هفته آینده در عربستان برگزار می‌شود
اولين نمايشگاه نفت و انرژي هفته آينده در عربستان برگزار مي‌شود اولین نمایشگاه نفت و انرژی از 12 مارس (21 اسفند) به مدت 4 روز در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ریاض پایتخت عربستان برگزار می‌شود.
 
۱۳ اسفند ۱۳۸۴
هفت شرکت ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات در آلمان شرکت کردند
هفت شركت ايراني در نمايشگاه بين‌المللي فناوري اطلاعات در آلمان شركت كردندهفت شرکت ایرانی در بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی محصولات نرم‌افزاری، دیجیتالی و فناوری اطلاعات و مخابرات جهان موسوم به "سبیت" در آلمان حضور دارند و در این نمایشگاه غرفه برپا می‌کنند.
 
۱۲ اسفند ۱۳۸۴
چهلمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و جهانگردی با حضور ایران در برلین برگزار می‌شود
چهلمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري و جهانگردي با حضور ايران در برلين برگزار مي‌شودچهلمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و جهانگردی در برلین (ای.تی.بی) از 17 تا 21 اسفند با حضور بیش از 10 هزار و 500 عرضه‌کننده تازه‌های گردشگری از جمله 37 شرکت ایرانی برگزار می شود.
 
۰۹ اسفند ۱۳۸۴
بزرگترین نمایشگاه سنگ آسیا در جنوب چین برگزار می‌شود
بزرگترين نمايشگاه سنگ آسيا در جنوب چين برگزار مي‌شود ششمین نمایشگاه سنگ " شیامن" بزرگترین نمایشگاه سنگ آسیا هفته جاری در این شهر جنوبی چین با حضور شرکت‌های ایرانی برگزار می‌شود.
 
۰۶ اسفند ۱۳۸۴
چهل و سومین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری در پاریس گشایش یافت
چهل و سومين نمايشگاه بين‌المللي كشاورزي و دامداري در پاريس گشايش يافتچهل و سومین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری روز شنبه با حضور یکهزار و 153 شرکت از 40 کشور جهان در"پورت دو ورسای" پاریس گشایش یافت.
 
۰۵ اسفند ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی تولید تجهیزات در چین برگزار می‌شود
نمايشگاه بين‌المللي توليد تجهيزات در چين برگزار مي‌شودپنجمین نمایشگاه بین‌المللی تولید تجهیزات سال جاری میلادی در شمال شرق چین برگزار می‌شود .
 
۰۱ اسفند ۱۳۸۴
ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی تاجیکستان شرکت کرد
ايران در نخستين نمايشگاه بين‌المللي كشاورزي تاجيكستان شركت كرد ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌های کشاورزی تاجیکستان که روزدوشنبه با نام "کشاورزی 2006" در شهر دوشنبه پایتخت این کشور برگزارشد شرکت کرد.
 
۲۶ بهمن ۱۳۸۴
نگاهی به نمایشگاه فناوری تلفن‌های همراه در بارسلون
نگاهي به نمايشگاه فناوري تلفن‌هاي همراه در بارسلوننمایشگاه سالانه آخرین دستاوردهای مربوط به فناوری تلفن‌های همراه از روز دوشنبه در بارسلون اسپانیا آغاز به کار کرد.
 
۲۶ بهمن ۱۳۸۴
نمایشگاه ماشین‌آلات و فناوری محصولات غذایی و نوشیدنی در آلمان برگزار می‌شود
نمايشگاه ماشين‌آلات و فناوري محصولات غذايي و نوشيدني در آلمان برگزار مي‌شود نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و فناوری محصولات غذایی و نوشیدنی با حضور شرکتهای مختلف از سراسر جهان فروردین ماه امسال در شهر " کلن " در آلمان برگزار می‌شود.
 
۲۴ بهمن ۱۳۸۴
نمایشگاه شیمی و پتروشیمی در دبی افتتاح شد
نمايشگاه شيمي و پتروشيمي در دبي افتتاح شد نمایشگاه "شم خاورمیانه 2006" در مرکز تجارت جهانی دبی در حوزه مواد شیمیایی، پتروشیمی، فناوری‌های فراوری شیمیایی و صنایع کنترل و مدیریت خوردگی آغاز بکار کرد.
 
۲۴ بهمن ۱۳۸۴
هیات تجاری ایران از دو نمایشگاه در ایتالیا دیدن می‌کند
هيات تجاري ايران از دو نمايشگاه در ايتاليا ديدن مي‌كند هیات تجاری ایران متشکل از 15 تن از صاحبان صنایع ماشین آلات و مواد پلاستیکی ، صنایع بسته بندی ، تبدیلی و مواد غذایی از دو نمایشگاه در ایتالیا دیدن می‌کند
 
           
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب