English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 مشخصات شرکت
 مشخصات تماس
 محصولات
پاکان صنعت مجد

درباره ما

گفت‌وگو با سيد نجي‌ا... حجازي كياكجوري،كارآفرين برتر بخش صنعت در سال 1387
نام شركت: پاكان صنعت
موضوع كسب و كار: توليد دستگاه تصفيه فاضلاب صنعتي
تحصيلات: دكتراي علوم بيولوژيك، حيواني
متولد سال 1326 در شهرستان نوشهر مي‌باشم. ديپلم خود را در سال 1346 در رشته علوم طبيعي اخذ كرده، سپس دوره ليسانس خود را در رشته بهداشت در دانشگاه بوعلي سينا همدان به اتمام رساندم پس از آن دوره‌هاي كارشناسي ارشد را در رشته عمران محيط زيست در دانشگاه اصفهان گذراندم و در سال 2007 موفق به اخذ مدرك دكتري در رشته علوم بيولوژيك از دانشگاه توهوكوي ژاپن شدم.
از دوران كودكي به دليل زندگي در فضاي سرسبز شمال، علاقه زيادي به طبيعت داشتم و به همين دليل، تحصيل در رشته‌هاي مرتبط را پيش گرفتم. پس از تحصيل در رشته بهداشت با ديدن و افزايش روز افزون پسماند‌ها در طبيعت، هر روز در انديشه راه حلي براي حل معضل فاضلاب و پسماند‌هاي سمي بودم كه چهره شهر را بسيار زشت كرده بود.
به دليل مجاورت نوشهر، با درياي خزر شاهد روانه شدن پسماندها از طريق رودخانه‌ها به دريا بودم كه خوشايند نبود زيرا روند روبه افزايش توليد پسماند و زباله‌ها ، فاضلاب در شهر و حتي خانه‌ها جمع شده و به سبب بالا بودن آب سطحي شهر، منطقه را بدبو و نامطبوع مي‌نمود و به دليل وجود 52 ويروس و ميكروب در فاضلاب، سلامت جامعه را به خطر مي‌انداخت. به دليل مسائل ذكر شده به فكر طراحي دستگاهي براي تصفيه فاضلاب افتادم و توانستم پس از 4 سال تحقيقات، اولين دستگاه تصفيه فاضلاب بي‌هوازي را در ايران طراحي كرده و بسازم .
اين دستگاه كه داراي گواهي ثبت اختراع مي‌باشد به مانند تصفيه‌خانه‌اي لجن‌ها را به آب و اوره تبديل مي‌كند كه براي مصارف كشاورزي ايده آل مي‌باشد.
در اولين تجربه تجاري، از آنجا كه به دليل مسائل ذكر شده، فاضلاب، مسجد جامع شهر نوشهر را دچار مشكل كرد كه پس از مذاكرات طولاني با مسوولان تضمين كردم كه بتوانم با دستگاهي كه ساخته بودم مشكلات آن را حل نمايم و خوشبختانه در نخستين اقدام، توانستم در يك مكان مقدس كاري انجام دهم. پس از آن، پروژه‌هاي بيمارستان بقيه‌ا...، بنادر كشتيراني درياي خزز، مجتمع دانش‌آموزي اشك رز يزد و ... از ديگر پروژه‌هاي اجرايي اين شركت بوده است.
محصولات اين شركت تا جايي پيشرفت كرده كه سازمان ملل متحد براي بهينه‌سازي درياي خزر براي تصفيه فاضلاب و پسماندهاي روستاهاي اطراف رودخانه سپيدرود با اين شركت قرارداد بسته تا اين مشكل را حل نمايد.
همچنين اين شركت توانست در سال 1382 جايزه ملي محيط زيست را اخذ نمايد و تقديرنامه‌هاي زيادي از ارگان‌هاي مختلف به پاس زحمات اين شركت داده شده است.
آقاي حجازي علاقه به محيط زيست و طبيعت را مهم‌ترين انگيزه خود در اين راه مي‌داند. از نكات قابل ذكر درباره اين شركت، صادرات محصولات اين شركت به كشور ژاپن براي تصفيه فاضلاب‌ها مي‌باشد. آقاي دكتر حجازي اميدوار است در آينده‌اي نزديك با تصفيه تمام فاضلاب‌هاي مسكوني و تجاري و صنعتي، محيطي به دور از فاضلاب و پسماند و طبيعتي زيبا را شاهد باشيم.

اطلاعات شرکت

نام شرکت : پاكان صنعت مجد
شهر : نوشهر
آدرس : نوشهر - کارخانه:نوشهرشهرک صنعتی آب بندانک {دفترفروش جنوب کشور شیراز بلوار امیرکبیرکوچه3دفترامید}مصطفی صارمی
خدمات و محصولات : سیستم تصفیه فاضلاب بی هوازی ، دستگاهی است سر بسته که از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر قسمت در تصفیه فاضلاب نقش ویژه ای دارد و در مجموع به صورت یک تصفیه خانه تک واحدی است که در آن عمل تصفیه به دو روش فیزیکی و بیولوژیکی انجام می گردد. در ایمهاف تانک به سبب نبودن هوا باکتری های بی هوازی شروع به فعالیت کرده و فاضلاب را تجزیه و تخمیر می کند که در این فعل و انفعالات فضولات تبدیل به نیتراتها , نیتریت ها , سولفیت ها , سولفادها , اندرید کربنیک , گازکربنیک , آمونیاک , متان و آب می گردد که گاز متان حاصله به نوبه خود تجزیه میکروبها و باکتریها و انگلهای مضر موجود در ایمهاف تانک را از بین می برد و آبی که از آن خارج می گردد با بار آلودگی بسیار کم قابل استفاده مصارف کشاورزی است. شرکت پاکان صنعت با اتکا به دانش بومی وخلاقیت ونو آوری درزمینه سامانه تصفیه فاضلاب بی هوازی موفق گردیده است تا سهم قابل توجهی درجهت بهبودمحیط زیست وبهداشت محیط های پذیرنده فاضلاب در نقاط مختلف کشور به خود اختصاص دهد. سیستم فوق روشی با سرمایه گذاری اندک، تاثیرگذاری آشکار، بهره برداری طولانی مدت و هزینه عملیاتی پایین در قیاس با دیگر روشهاست. این سیستم با توجه به شرایط منطقه ای شهرهای کوچک و بزرگ و متوسط ، شهرکها و مراکزتفریحی، مجموعه های کارگاهی ، مراکز خدماتی ، مراکزدرمانی ومجموعه های ویلائی و آپارتمانی ، برجها با ظرفیت های مختلف وخصوصا مناطقی که سطح ایستائی آب بالابوده وبافت زمین نفوذپذیری مناسبی ندارد توصیه می گردد تا بدین ترتیب مجریان پروژها مجبور نباشند توان خویش را در جهت ساخت مجموعه های مکانیکی و اختصاص فضای لازم برای تصفیه فاضلاب صرف نماید. از شهرهای استانهای جنوبی کشور نماینده فعال پذیرفته می شود . 09178170385 مصطفی صارمی
نوع فعالیت : تولید کننده
محدوده فعالیت : جهانی
تعداد کارکنان : 11 - 20 نفر
سال تاسیس : 1385
گروه صنعتی : محيط زيست -> فاضلاب و تصفيه خانه
كشاورزي -> آبياري
ساختمان و ملك -> آب و فاضلاب
محيط زيست -> حفاظت و احياي محيط زيست

تماس با ما
پاكان صنعت مجد [نوشهر]
 مشاهده اطلاعات تماس
هاردديسك اثر انگشتي - قفل استخري - دستگيره هوشمند اثر انگشتي - كنترل تردد - حضور و غياب
استخدام كارشناس فروش
اخبار IT
دستگاه حضور و غياب
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
نرم افزار ارسال و دريافت SMS
نرم افزار جامع مديريت و هوشمند سازي مدارس
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار اتوماسيون اداري و گردش مکاتبات کارا
انباردار - نرم افزار انبارداري
بايگان - نرم افزار بايگاني و دبيرخانه
دستگاه حضور و غياب
سايت ساز - نرم افزار طراحي ، توليد و مديريت وب سايت اينترنتي
فهرست سايتهاي ايراني
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگيره هوشمند كارتي اثرانگشتي هتلي - karalock
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
دستگاه حضور و غياب ارزان
دستگاه حضور و غياب ZKTeco
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب