English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 درباره پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow

چه اطلاعاتی در پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow در اختیار شما قرار می گیرد؟

پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه ها ، صنایع و تجارت ایران (ParsTradeShow) با هدف اطلاع رسانی گسترده و دقیق در زمینه اطلاعات نمایشگاهها، زمان و تقویم برگزاری نمایشگاهها، فهرست شرکتهای صنعتی و تجاری حاضر در نمایشگاهها، برنامه نگارخانه ها، اخبار و وقایع نمایشگاهی و صنعتی راه اندازی شده است. با توجه به بررسی های انجام شده ، یکی از مشکلاتی که همواره در فعالیتهای صنعتی و تجاری در کشور ما دیده می شود، عدم اطلاع رسانی مناسب در زمینه محصولات و خدمات ارائه شده شرکتها می باشد. شرکتها و صنایع مختلف برای تصمیم گیری در مورد شروع به تولید یک محصول و یا ارائه یک خدمت همواره دچار مشکل هستند چرا که مرجعی برای اطلاع رسانی در زمینه فعالیتهای انجام شده در زمینه خاص وجود ندارد.
پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه ها ، صنایع و تجارت ایران با هدف ارائه زمان بندی دقیق و بروز اطلاعات نمایشگاههای صنعتی و تجاری کشور به همراه معرفی شرکتهای صنعتی و تجاری فعال و حاضر در نمایشگاهها، سعی بر معرفی محصولات و خدمات و فعالیتهای تجاری و صنعتی موجود در کشور نموده تا صنعتگران ، تجار ، شرکتهای تولید کننده و ... رقبای تجاری و سایر فعالین در زمینه تخصصی خود را شناخته و بتوانند فرآیندهای حکم فرما بر فعالیتهای خود را موفق تر مدیریت نمایند.

نحوه بروز رسانی اطلاعات در  پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow 

اطلاعات کلیه شرکتهای صنعتی و تجاری که در یکی از نمایشگاههای کشور از سال 1383 به بعد شرکت نموده باشند ، در پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاهها، صنایع و تجارت ایران - ParsTradeShow - موجود می باشد. این اطلاعات ممکن است به دلایل مختلف از قبیل تغییر موقعیت فیزیکی شرکت، تغییر شماره تلفنها، تغییر زمینه فعالیت شرکت ، تغییر کادر اداری و ... نیازمند بروزرسانی باشد. لذا کلیه شرکتهای صنعتی و تجاری که نام آنها توسط خود آنها در فهرست شرکتهای پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاهها، صنایع و تجارت ایران ثبت شده است، جهت تغيير اطلاعات خود بايد پس از ورود به بخش ثبت نام و تكميل هر دو بخش مربوط به ثبت نام، با ارسال یک نامه الکترونیکی به آدرس info@parstradeshow.com تقاضای خود را جهت جايگزيني اطلاعات موجود با اطلاعات ثبت شده ارسال نمایند. عنوان اين نامه جايگزيني اطلاعات شركت و محتواي آن كد شركت موجود و نام شركت ثبت شده جديد مي باشد.
لازم به ذكر است در صورت عدم تكميل دقيق و كامل هر دو بخش ثبت نام امكان نمايش اطلاعات وجود نخواهد داشت.
شرکتهایی که اطلاعات آنها در پایگاه پارس ترید شو وجود ندارد، می توانند با مراجعه به بخش ثبت نام نسبت به ثبت اطلاعات شرکت خود در پایگاه اقدام نمایند.
* كد شركت: شماره 6 رقمي نمايش داده شده در نوار آدرس مرورگر وب هنگام نمايش اطلاعات شركت. به عنوان مثال وقتي اطلاعات شركت مهندسي كاراپرداز در حال نمايش است در نوار آدرس http://www.parstradeshow.com/companydetail.aspx?coid=341000 نمايش داده مي شود كه معرف كد 341000 براي شركت مهندسي كاراپرداز مي باشد.

خدمات جدید - عضوگیری آنلاین

پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow ، سرویس عضوگیری آنلاین خود را راه اندازی و در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است. با استفاده از این سرویس کلیه شرکتها، سازمانها، موسسات، کارخانجات و سایر نهادهایی که در زمینه های مختلف صنعتی، تولیدی، صادرات، واردات، توزیع و و... فعالیت می نمایند می توانند تا اعلام بعدی پایگاه بصورت رایگان از مزایای عضویت در ParsTradeShow بهره مند شوند. ثبت اطلاعات شرکت، اطلاعات فرد مخاطب و حداکثر 5 محصول بصورت رايگان از مزایای عضویت رایگان در پارس ترید شو می باشد.
با توجه به هدف پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاهها، صنایع و تجارت ایران، که ارتباط بين کلیه صنایع کشور و اطلاع رسانی کامل و جامع در زمينها های تجاری - صنعتی می باشد، از یک سو با استفاده از این خدمات، شرکتها قادر خواهند بود محصولات خود را به مخاطبین عرضه نموده و بدون نیاز به راه اندازی فروشگاه الکترونیکی و یا حتی ایجاد وب سایت اختصاصی برای شرکت یا موسسه خود ، محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی نمایند و از سوی دیگر، افراد یا شرکتهایی که در جستجوی یافتن محصول یا خدمت خاص از طرف شرکتها می باشند به راحتی به هدف خود دست می یابند.

نحوه مدیریت پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاهها، صنایع و تجارت ایران

پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow ، توسط شرکت مهندسی کاراپرداز طراحی و راه اندازی شده است و کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت کاراپرداز می باشد. اطلاعات موجود در این پایگاه از منابع مختلف جمع آوری شده و پس از بازنگری ، جهت مشاهده بازدیدکنندگان، در پایگاه اطلاع رسانی قرار داده خواهد شد. لازم به ذکر است گروه بندی های نمایشگاهی و گروه بندی های صنعتی موجود در پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow توسط متخصصین هر صنعت انجام گرفته و شرکتها برحسب زمینه فعالیت آنها در گروههای مربوطه قرار گرفته اند.
با توجه به ورود اطلاعات شرکتهای صنعتی و تجاری توسط کاربران پایگاه اطلاع رسانی ParsTradeShow تیم این پایگاه صرفا اطلاعات را از نظر محتوی بررسی می نماید. لذا درستی یا نادرستی اطلاعات موجود در بخش اطلاعات شرکت ها بر عهده وارد کننده اطلاعات بوده و این پایگاه مسوولیتی در این مورد برعهده نخواهد داشت. لذا انجام اقدامات لازم جهت راستی آزمایی برعهده بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.