English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 

جستجوی نمایشگاه
 تقویم نمایشگاه

 فهرست صنایع
کلیه صنایع


 فهرست شهرها
کلیه شهرها
هفتمین کنفرانس تخصصی صنعت تونل ایران به همراه چهارمین نمایشگاه تخصصی
www.7tc.sharif.edu

اطلاعات نمایشگاه

زمان برگزاری : 1385/04/22 - 1385/04/19
ساعت بازدید : از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
مکان برگزاری : دانشگاه صنعتی شریف
تهران - خیابان آزادی - دانشگاه صنعتی شریف
شرح مختصر : امروزه در جهان حفر تونل بخش مهمی از پروژه های معادن زیرزمینی، حمل و نقل، آبرسانی، سدسازی، دفاعی و غیره را تشکیل می دهد. تونل‌سازی صنعتی است که با تخصص‌های عمران، معدن، آب، زمین‌شناسی، ژئوفیزیک، آب‌های زیرزمینی، برق، مکانیک، مدیریت تولید، صنایع و ... ارتباط دارد و در واقع فصل مشترک چندین تخصص می باشد. دسترسی به علوم جدید و تجربه دیگران در این زمینه تاثیر بسزایی در پیشرفت و کاربرد علم و فن تونلسازی دارد. افزایش جمعیت، تعداد سفرهای روزانه و تردد وسایل نقلیه و نیز تغییر ساختار زندگی شهری موجب بروز مشکل ترافیک و عوارض جانبی آن گردیده است. از این رو خدمات شبکه راه‌‌های درون‌شهری، نیاز به احداث تونل‌ها اعم از جاده‌ای و قطارهای زیرزمینی را بیش از پیش آشکار می‌کند. همچنین با توجه به جغرافیای کوهستانی ایران، می توان به نیاز فوق‌العاده‌ کشور به حفر تونل‌های راه و راه‌آهن، حفظ محیط زیست و رعایت ایمنی پی برد. از سویی احداث نیروگاه‌های زیرزمینی، سیستم‌های جامع فاضلاب درون شهری و ضرورت تأمین مواد معدنی نیز حفر فضاهای گسترده زیرزمینی را ایجاب می‌کند. با توجه به کاربردهای مهم صنعت تونل، خصوصاً در کشورمان ایران و با توجه به فعالیت های چشمگیر صنعت تونل سازی و پیش بینی رشد روزافزون آن در آینده، کمیته اجرایی سومین نمایشگاه تخصصی تونل ایران در نظر دارد با مشارکت کلیه متخصصین و دست اندرکاران صنعت تونل، فضایی جهت تبادل نظر، اطلاعات و تکنولوژی و همچنین انتقال تجربیات را فراهم آورد. همچنین به منظور نمایش توانایی های موجود، ارایه محصولات و آشنایی مهندسین و متخصصین با آخرین دستاوردهای صنعت تونل سازی، چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت تونل ایران را همزمان با هفتمین کنفرانس ملی تونل و با عنوان بزرگترین گردهمایی دست اندرکاران تونل ایران برگزار نماید. امید است با برگزاری نمایشگاهی متفاوت و با اندیشه های نو، گامی موثر در جهت ارتقای صنعت تونل ایران برداشته شود.
گروه نمایشگاهی : معادن ، فلزات ، متالورژی
برگزار کننده : انجمن تونل ایران
تلفن : 88631020
تلفن : 66164272
فکس : 66022716
وب سایت : www.irtasite.com
آدرس : تهران - خیابان آزادی - دانشگاه صنعتی شریف - دانشکده عمران - طبقه چهارم - اتاق 401 و 404 - دبیرخانه کنفرانس هفتم تونل صندوق پستی : 9313-11365
تماس با برگزارکننده
انجمن تونل ايران
 درخواست اطلاعات
 درخواست اخذ غرفه
 ثبت نام به عنوان بازدیدکننده
 درخواست اخذ پشتیبانی مالی
توجه : لطفا قبل از هرگونه اقدامی نسبت به حضور در نمایشگاه، از طریق ارتباط با برگزارکننده، نسبت به اطلاعات ارائه شده اطمینان حاصل نمایید.
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب