English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 دومین نمایشگاه دست سازه های دانش آموزان بیرجندی برپا شد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۰ بهمن ۱۳۸۶
دومین نمایشگاه دست سازه‌های دانش آموزان بیرجندی در قالب فعالیت‌های مکمل و فوق برنامه دانش آموزان 30 مدرسه راهنمایی در بیرجند برپا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، کارشناس مسئول راهنمایی تحصیلی آموزش و پرورش بیرجند امروز در مراسم افتتاح این نمایشگاه ، گفت: نمایشگاه بزرگ فعالیت‌های مکمل و فوق برنامه دانش آموزان برای رسیدن به توسعه پایدار در گروی توجه به آموزش و پرورش برپا شده است.
محمد حسین یکه خانی با بیان این‌که برنامه‌های درسی در نظام‌های آموزشی متمرکز دارای نقص‌های زیادی است تصریح کرد: فعالیت های مکمل و فوق برنامه دانش آموزان در این راستا اجتناب ناپذیر است.
وی افزود: باقی ماندن در مرحله اول یادگیری از مهم‌ترین نقص‌های نظام آموزشی امروز است و در روش‌های تدریس فعلی دانش آموزان با هم رقابت می‌کنند و باید شرایطی را ایجاد کنیم که دانش آموزان با خود و با دیگران رقابت کنند.
کارشناس مسئول راهنمایی تحصیلی آموزش و پرورش بیرجند اظهار داشت: فعالیت های فوق برنامه، زمینه ساز و بستر ساز فرآیند تبدیل دانایی محوری به توانایی محوری را فراهم می کند.
یکه خانی با بیان اینکه بیش از 30 واحد آموزشی راهنمایی در این نمایشگاه حضور دارند ادامه داد: در این نمایشگاه 8 هزار دانش آموز دختر و پسر دست سازهای خود را در معرض دید علاقمندان قرار داده‌اند.
وی تقویت روحیه همکاری، فراهم شدن زمینه مناسب برای با هم زندگی کردن و تعامل اجتماعی، تعمیق یادگیری دانش آموزان و کیفیت بخشیدن به امور آموزشی و پرورشی را از اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.
این نمایشگاه از امروز تا 29 بهمن در محل مدرسه راهنمایی شهید راشدی بیرجند، صبح برای دانش آموزان و بعد ازظهر برای بازدید عموم باز است.
منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب