English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 رئیس سازمان بازرگانی استان آذربایجان شرقی:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۷ خرداد ۱۳۸۹
حضور نداشتن در نمایشگاه‌های بین‌المللی ایراد بزرگ صاحبان صنایع است

رئیس سازمان بازرگانی استان آذربایجان شرقی گفت: حضور نداشتن در نمایشگاه‌های بین‌المللی ایراد بزرگ صاحبان صنایع در استان آذربایجان شرقی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، صادق نجفی ظهر امروز در نشست استاندار آذربایجان شرقی با مدیران واحدهای صنعتی منطقه غرب تبریز اظهار داشت: با توجه به اینکه کشور در آستانه تحول بزرگ اقتصادی قرار دارد از این رو شرکت‌های صنعتی باید خود را همگام با این موضوع هماهنگ کنند و برای این کار نقشه راه و برنامه مدونی داشته باشند.
وی تاکید کرد: هدفمند کردن یارانه‌ها به عنوان یکی از محورهای هفتگانه طرح تحول اقتصادی از جایگاه رفیع اقتصادی برخوردار است، در این راستا با توجه به اینکه روش کنونی پرداخت یارانه‌ها در کشور منجر به آسیب‌های جدی بر ساختار اقتصادی از طریق اتلاف منابع، اسراف، بی‌عدالتی در برخورداری گروه‌های درآمدی آسیب‌پذیر جامعه شده است.
رئیس سازمان بازرگانی استان آذربایجان شرقی گفت: ساختار اقتصادی کشور، هدفمند کردن یارانه‌ها را به یک ضرورت و نه یک انتخاب تبدیل کرده است و به این خاطر همسویی با طرح تحول اقتصادی می‌تواند صنعت استان را متاثر کند.
وی افزود: شرکت‌های صنعتی باید مشکلات خود را شناسایی کنند و در راستای رفع آنها گام بردارند.
ساختار اقتصادی همچنین گفت: شعاری که سازمان بازرگانی برای سال 89 تدارک دیده است، «نهضت کاهش قیمت‌های تمام شده» است و ما باید به سوی این شعار گام برداشته و حرکت کنیم تا به آن جامه عمل بپوشانیم.
رئیس سازمان بازرگانی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: اینکه در این باره شرکت‌های صنعتی چه اقداماتی انجام داده‌اند و در آینده چه کارهایی می‌خواهند انجام دهند، اینها سئوالاتی است که این شرکت‌ها موظف به پاسخگویی هستند.
نجفی در ادامه به صاحبان صنایع گفت: از سال 89 هر کالایی که تولید می‌‌شود و یا از کشورهای خارجی وارد می‌شود، باید کد ملی و شناسه داشته باشند.
وی با بیان مشکلات صاحبان صنایع گفت: مهم‌ترین مشکل و ایرادی که شرکت‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی با آن دست به گریبان هستند این است که در عرصه‌ نمایشگاه‌های صنعتی بین‌المللی حاضر نمی‌شوند.
رئیس سازمان بازرگانی استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: هر چه در این نمایشگاه‌ها شرکت نکنید، نمی‌توانید کالاهای خود را به بازارهای جهانی معرفی کنید و از طرف دیگر امکان رقابت با کشورهای خارجی را از دست می‌دهید.
نجفی تصریح کرد: از دیگر ایرادات شما این است که برنامه‌ای برای شناساندن کالاهای خود برای مردم ندارید و این گلایه بزرگی است که من از صاحبان صنایع استان دارم.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب