English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۴ تیر ۱۳۸۹
حضور فرایبورگ آلمان در نمایشگاه مبلمان شهری اصفهان

 معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: حضور شهر فرایبورگ آلمان به عنوان یکی از خواهرخوانده‌های اصفهان در نمایشگاه مبلمان و خدمات شهری اصفهان قطعی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، منصور باقرصاد چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ششمین نمایشگاه مبلمان شهری و سومین نمایشگاه خدمات شهری از 29 تیرماه تا یکم مردادماه در اصفهان برگزار می‌شود، اظهار داشت: این دوره از نمایشگاه با رویکردهای مختلفی نسبت به نمایشگاه‌های گذشته برگزار می‌شود.
وی افزود: توانمند‌سازی کسانی که در امر مبلمان شهری و خدمات شهری مسئولیت دارند و آشنایی مردم و ذینفعان با دستاوردها و برنامه‌های شهرداری در امر مبلمان و خدمات شهری از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه، برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان، کارفرمایان و مردم است.
وی خاطرنشان کرد: در کنار برگزاری این نمایشگاه، دو نشست تخصصی نیز با هدف ارتقای علمی و فرهنگی تولیدکنندگان، کارفرمایان و بهره‌بران برگزار می‌شود.
باقرصاد با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 65 شرکت خصوصی تقاضای شرکت در این نمایشگاه را ارائه داده‌اند، بیان داشت: زمینه حضور 50 شرکت خصوصی در بخش مبلمان شهری و 15 شرکت خصوصی در بخش خدمات شهری در این نمایشگاه فراهم شده است.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه با مشارکت شهرداری و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود، ادامه داد: تعداد مشارکت‌کنندگان خصوصی در نمایشگاه امسال نسبت به نمایشگاه پیشین 30 درصد افزایش یافته است.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان اضافه کرد: مردم و تولیدکنندگان علاقه زیادی دارند تا بتوانند خدمات خود را در این نمایشگاه عرضه کنند.
وی با اشاره به اینکه بخشی از این نمایشگاه به دستاوردهای شرکت‌های وابسته به شهرداری اختصاص یافته است، افزود: این نمایشگاه در سه سالن با 7 هزار و 500 مترمربع زیربنا و یک‌هزار و 500 مترمربع فضای آزاد که ویژه ادوات و ابزارآلات خدمات شهری است، برگزار می‌شود.
باقرصاد با بیان اینکه در مجموع 85 شرکت در این نمایشگاه شرکت می‌کنند، تصریح کرد: 65 شرکت خصوصی و 20 شرکت وابسته به شهرداری و نهادهایی همچون اداره برق استان، مخابرات، کمیته امداد امام خمینی(ره)، دانشگاه‌ها و شهرک علمی و تحقیقاتی و بخشی از هنرمندان شهر نیز در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وسعت نمایشگاه سال‌جاری نسبت به نمایشگاه سال قبل 36 درصد افزایش یافته است اما باز هم به دلیل کمبود مکان، تمامی شرکت‌های علاقه‌مند به حضور، نتوانستند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند که نشان از استقبال بالای تولیدکنندگان و متخصصان از این نمایشگاه دارد.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون حضور شهر فرایبورگ آلمان به عنوان یکی از خواهرخوانده‌های اصفهان در این نمایشگاه قطعی شده است، بیان داشت: علاوه بر اصفهان، استان‌های تهران، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری و یزد نیز در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
وی با بیان این مطلب که استقبال بالا از این نمایشگاه نشان داد که توجه به مبلمان و خدمات شهری نیاز واقعی شهرهای بزرگ است، ادامه داد: عمده تجهیزاتی که از نمایشگاه پیشین به شهرهای دیگر معرفی شد اکنون در این شهرها در حال استفاده است و خرسندی مسئولان این شهرها را نیز به همراه داشته است.
باقرصاد با اشاره به اینکه تمامی وسایلی که زیبایی شهر را مشخص می‌کند، جزو مبلمان شهری است، اضافه کرد: درخت‌، ایستگاه اتوبوس، گیشه بلیط، پرچم، رودخانه، آبنماها، جداول و سایر موارد از عناصر مبلمان شهری هستند که ممکن است در دید مردم اثرات مثبت و منفی بگذارند.
وی اظهار داشت: در طول نمایشگاه لحظه به لحظه نقطه‌نظرات مردم را جمع‌آوری می‌کنیم و به تولیدکنندگان، متفکران و متخصصان مربوطه ارائه می‌دهیم.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: عناصر مبلمان شهری هر ساله تکمیل شده و با شناخت نیازهای مردم، لوازم، ادوات و ابزار به کار رفته در مبلمان شهری برای سنین مختلف از هم تفکیک می‌شود.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب