English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۶ دی ۱۳۹۰
اختیارات هیئت‌ امنای شهرک‌های صنعتی افزایش می‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از افزایش اختیارات هیئت امنای شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اعضای هیئت امنا شهرستانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی سطح استان گفت: صنعتگران، مجاهدان عرصه تولید و تجارت هستند و با تمام تلاش‌هایی که استکبار جهانی برای منزوی کردن نظام جمهوری اسلامی داشته تاکنون توانستند با اقتدار در صحنه‌های اقتصادی حضور داشته باشند.
 وی عنوان کرد: اگرچه بسیاری از فعـالان تولیدی و صنعتی، در چرخه فشارهای اقتصـادی و تحریم‌های دشمنان، صدمات سنگینی دیده‌اند، اما با مجاهدت‌ها و همت این قشر در عرصه تولید، همچنان فعـالیت صنعتی آنان ادامه دارد.
 این مسئول گفت: هیئت‌های امنا به عنوان بازوان اجرایی عرصه تولید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی محسوب می‌شوند و باید سیاست‌ها و برنامه‌های آینده را با همفکری و تعامل، تدوین و اجرا کنیم.
 وفایی‌نژاد تاکید کرد‌: هیئت‌های امنا از نیروهای سرآمد و شاخص در بخش تولید و صنعت هستند که باید مشکلات تولید و تجارت را شناسایی و رصد کنند و قطعاً در این راستا، فکر جمعی و کارهای گروهی بهتر به نتیجه می‌رسد.
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: هیئت‌های امنای شهرک‌ها و نواحی صنعتی، باید دارای اساسنامه جامع باشند تا مسیر آنها برای حرکت بهتر بسوی شکوفایی و توسعه صنعت، هموارتر شود.
 وی اذعان داشت: براساس سیاست‌های جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران‌، آن دسته از شهرک‌ها و نواحی صنعتی که به حد ایده‌آل رسیده و شرایط واگذاری برای اختیارات بیشتر به هیئت‌های امنا برای آنها فراهم شده باشد، با ایجاد شرکت‌های خدماتی عمران و توسعه در اینگونه شهرک‌ها و نواحی صنعتی، به منظور رسیدن به شرایط بهتر، واگذاری انجام می‌شود.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب